O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcji mebli. Od początku naszej działalności, naszym priorytetem było i jest zawsze dostarczanie naszym klientom mebli o jakich marzą.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych projektantów i montażystów, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Ci w zrealizowaniu Twoich marzeń o idealnej kuchni. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają nam na wykonanie mebli na wymiar, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów.

Nieustannie dążymy do doskonałości i stale ulepszamy nasze procesy produkcyjne, aby móc oferować naszym klientom najlepsze produkty na rynku. Nasze meble są wykonane z najlepszych materiałów i przy użyciu najnowocześniejszych technologii, co gwarantuje ich trwałość i jakość.

Jeśli marzysz o idealnej kuchni i szukasz firmy, która posiada wieloletnie doświadczenie i duże możliwości produkcyjne, to jesteś we właściwym miejscu. Skontaktuj się z nami i razem zrealizujemy Twoje marzenia o idealnej kuchni.

Meble wykonujemy na wymiar i zamówienie
Carpenter at modern workshop

Historia naszej firmy

Firma Kłosińscy Design to wynik wieloletniego doświadczenia i pasji całej naszej rodziny oraz naszego zespołu w branży stolarskiej. Nasze korzenie sięgają 1991 roku, kiedy inż. Zbigniew Kłosiński i jego żona Wanda założyli firmę Wanzbig. Po latach rozwoju i rozbudowy naszego zakładu, w 1997 roku powódź Tysiąclecia pokrzyżowała nam plany, jednak po czterech miesiącach udało nam się wznowić produkcję i od 2004 roku, dzięki wejściu Polski do UE, rozpocząć działalność także za granicą.

W 2010 roku do naszej firmy dołączył nasz syn Jakub, odpowiedzialny za marketing i reklamę, a w 2016 roku nasza córka Agnieszka, specjalizująca się w aranżacji i projektowaniu wnętrz i ogrodów. Obecnie nasze przedsiębiorstwo zajmuje 200 m2 powierzchni, w skład której wchodzi park maszynowy, lakiernia i dwa biura.

Jako firma, oferujemy naszym klientom wiedzę i doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata, tworząc meble na wymiar we Wrocławiu. Nasz zespół projektantów i stolarzy łączy dwa pokolenia i tworzy produkty funkcjonalne i eleganckie, kierując się nowoczesnym designem. Jesteśmy gotowi spełnić Twoje marzenia o idealnej kuchni i wnętrzach. Skontaktuj się z nami i pozwól nam pomóc Ci w realizacji Twoich projektów!