Aktualności

Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności, gdzie znajdziesz najnowsze informacje i nowości dotyczące naszej firmy Meble Kłosińścy. Tutaj będziesz mieć dostęp do informacji o naszych nowych produktach, promocjach, wydarzeniach i wiele więcej. Jesteśmy dumni z naszej pracy i chcemy podzielić się nią z naszymi klientami. Bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami i zobacz, co nowego u nas.

Nowoczesna kuchnia wykonana na zamówienie - Meble Kłosińscy Wrocław

Projektowanie kuchni na wymiar w duchu minimalizmu: estetyka i funkcjonalność

Kuchnia to serce domu, gdzie nie tylko przygotowujemy posiłki, ale także spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi. Projektowanie kuchni na wymiar w duchu minimalizmu to obecnie popularna tendencja, która łączy estetykę i funkcjonalność. W artykule tym omówimy, dlaczego minimalizm jest atrakcyjnym podejściem do projektowania kuchni na wymiar oraz jakie korzyści niesie ze sobą ta filozofia.

Nowoczesna kuchnia wykonana na zamówienie - Meble Kłosińscy Wrocław

Projektowanie otwartej przestrzeni: kuchnia na wymiar w połączeniu z salonem

Otwarte przestrzenie stały się nieodłącznym elementem nowoczesnego projektowania wnętrz. Jednym z najpopularniejszych trendów w projektowaniu otwartej przestrzeni jest połączenie kuchni i salonu. Ten artykuł skupi się na projektowaniu kuchni na wymiar, która harmonijnie łączy się z salonem, tworząc przestrzeń, która jest zarówno funkcjonalna, jak i estetycznie atrakcyjna.

Modern classic white kitchen interior with wooden furniture

Rozwiązania dla narożników w meblach kuchennych – jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń.

Projektowanie i organizacja przestrzeni w kuchni może stanowić wyzwanie, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z narożnikami. W tym artykule dowiesz się, jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń narożników w meblach kuchennych, korzystając z innowacyjnych rozwiązań, które ułatwią codzienne gotowanie i sprawią, że Twoja kuchnia będzie nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna.

Modern Kitchen Interior

Układy kuchni na wymiar: otwarte plany vs. zamknięte przestrzenie

Jednym z kluczowych wyborów, przed którymi stoimy, jest wybór układu kuchni – czy zdecydować się na otwarty plan, czy może lepiej wybrać zamknięte przestrzenie? W tym artykule przyjrzymy się obu opcjom, przedstawiając zalety i wady każdego z układów, aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję.

Kuchnia zrealizowana na zamówienie klienta

Zintegrowane urządzenia AGD – kuchnia, gdzie nic nie rzuca się w oczy.

W nowoczesnych czasach kuchnia nie jest tylko praktycznym miejscem, ale także często odzwierciedla styl i gust właściciela. Wśród najnowszych trendów w projektowaniu kuchni króluje minimalizm i integracja urządzeń AGD, dzięki czemu tworzymy przestrzeń, w której nic nie rzuca się w oczy. Ale dlaczego zintegrowane urządzenia AGD zdobywają tak dużą popularność? Jaka jest ich przewaga nad tradycyjnymi urządzeniami?

Nowoczesna kuchnia na zamówienie od Meble Kłosińscy Wrocław

Trendy kolorystyczne 2023: jakie barwy zdominują kuchnie na wymiar?

Kolory mają moc wpływania na nasze samopoczucie, emocje oraz odczucia. Nie jest więc niespodzianką, że coraz więcej osób przykłada wagę do doboru barw we wnętrzach swoich domów. W 2023 roku wśród trendów kolorystycznych pojawiają się nowości, które doskonale wpisują się w atmosferę nowoczesnych kuchni. Przyjrzyjmy się zatem, jakie barwy będą dominować w kuchniach na wymiar w tym roku.

3d rendering luxury and modern living room

Kluczowe czynniki do rozważenia podczas zamawiania mebli na wymiar do salonu

Zamawianie mebli na wymiar do salonu może być fascynującym doświadczeniem, które pozwala stworzyć idealne wnętrze, dopasowane do indywidualnych preferencji i potrzeb. Jednak przed podjęciem decyzji o zamówieniu mebli na wymiar, istnieje kilka kluczowych czynników, które warto wziąć pod uwagę. W tym artykule omówimy te czynniki, które pomogą Ci dokonać mądrych wyborów i stworzyć salon swoich marzeń.